Yükleniyor...

Sıkça Sorulan Sorular

Kargo Gönderimi İle İlgli Bilmem Gerekenler Nelerdir?

www.zehraucar.com, web sitesinden Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yer alan tüm illere gönderi yapılabilmekte, KKTC ve yurtdışına western unıon ile ödemesi alındıktan sonra gönderimi yapılmaktadır.

 

Kargo Ücreti Ne Kadardır?

Yapacağınız alışverişlerde Türkiye'nin her yerine kargo ödemesi eklenir. Yapacağınız her bir işlemdeki toplam sipariş tutarı 200 TL'nin üzerinde ise, kargo bedeli www.zehraucar.com tarafından karşılanır.

 

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Siparişi alınan ürünün hazırlanıp 7 (yedi) iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Sipariş, üye tarafından belirtilen teslimat adresine kargo tarafından teslim edilir.

Kargo tarafından belirtilen teslimat süreleri, zorunlu haller dışında 0-600 km mesafeler için 2 (iki) işgünü, 600 km üzeri mesafeler için 2-3 (iki-üç) işgünüdür.

 

Siparişimi Başka Biri Teslim Alabilir mi?

Tüm gönderiler, Kargo tarafından belirtilen adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. (Hediye olarak göndermek istediğiniz ürün/ler, Hediye Teslimat Bilgileri formunda belirttiğiniz kişi ve adrese gönderilir.) Alıcının adreste olmaması durumunda (daha sonra) alıcıya veya alıcının birinci dereceden yakınına ilgili kargo şubesinden kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

 

Sipariş Bilgilerinizi Girerken Lütfen Şu Konulara Dikkat Ediniz:

Siparişinizi hediye olarak göndermek istiyorsanız, fatura ve sevkiyat adresinizi ayrı ayrı girmeyi unutmayınız.

Teslimatın gecikmesinde en sık karşılaşılan sebep; adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle lütfen ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz adresi tam ve doğru olarak giriniz.

 

Kargo Gönderimi ve Teslimatı ile İlgili Diğer Hususlar:

Kargo paketi teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalı ve firmamızı bu konuda e-posta veya belirtilen telefonlar vasıtasıyla bilgilendirmelidir.

Sipariş ettiğiniz ürünün belirtilen süre içinde teslim edilmemesi veya siparişle ilgili başka bir sorun yaşamanız durumunda, info@zehraucar.com e-posta adresine mail atmanız veya +90 212 234 79 76 nolu telefon hattını aramanız yeterlidir.

 

zehraucar.com'a Neden Üye Olmalıyım?

zehraucar.com web sitesinden alışveriş yapabilmek için, üye olmanız gerekmektedir. zehraucar.com'a üye olmak ücretsiz ve çok kolaydır. Kullanıcı adı olarak size ait geçerli bir e-posta adresi ve sadece sizin bileceğiniz bir şifre belirlemeniz, siteye üyelik için yeterlidir.


Ücretsiz üye olmak için lütfen buraya tıklayınız.

 

Şifremi Unuttum, Ne yapmalıyım?

Şifrenizi unutmanız halinde, Üye Girişi sayfasındaki Şifre Sıfırlama Servisi ile kullanıcı adı olarak kullandığınız ve sizin tarafınızdan belirtilmiş olan elektronik posta adresine sistem tarafından otomatik olarak yeni bir şifre gönderilecektir.

Şifrenizi unuttuysanız, üye olurken belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize yeni bir şifre gönderilmesi için lütfen buraya tıklayınız.

 

Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?
İster kredi kartı, ister maille sipariş ile isterseniz banka havalesi veya EFT ,istersenizde Sürat Kargo ile kapıda ödeme seçeneklerimizle alışveriş yapabilirsiniz.

 

Keyifli Alışverişler.

E-BÜLTEN KAYIT

E-Posta adresinizi bırakın, size yeniliklerimizden haber verelim...